kanadsky krb pec

Kanadské krbové vložky a krbové kachle sa vyznačujú vysokou účinnosťou a výkonom, sú teda veľmi ekonomické a ekologické.

Čítať ďalej: Kanadské krby a krbové kachle

krbové kachle

Krbové kachle sú typické tým, že stojí voľne v priestore a nie sú obmurované. Ich hlavnou výhodou je jednoduchá inštalácia, ktorá je možná takmer „na počkanie“.

Čítať ďalej: Krbové kachle

Krbová vložka

Krbová vložka tvorí základ krbu či krbovej obestavby, je estetickou a predovšetkým funkčnou častí každého krbu. Ohnisko je od miestnosti oddelené presklenými dvierky, ktoré zabezpečujú bezpečnú prevádzku krbu.

Čítať ďalej: Krbové vložky

záhradný krb

V ponuke máme teraz aj záhradné krby, môžete si vybrať z viac ako 200 modelov za veľmi priaznivé ceny.

Čítať ďalej: Záhradné krby

Biokrb krb na biolieh

Biokrby (krby na biolieh) sú špecifickým druhom interiérových krbov, ktoré na rozdiel od ostatných druhov nepotrebujú k svojej prevádzke komín.

Čítať ďalej: Biokrby

elektrický krb

Elektrické krby sú alternatívou pre tých, kto túžia po pohľadu na plamene, ale zároveň nemajú vhodný priestor na skutočný krb alebo nechcú mať starosti s jeho údržbou, s prípravou paliva atď.

Čítať ďalej: Elektrické krby

Pec

Pre zákazníka vieme postaviť pec na mieru. Stavíme pece na pizzu, chlieb atď., pece sú najmä z hotových monoblokov alebo zo stavebnicových prvkov.

Kotol

Kotly na pevné palivá sú tradičným zdrojom tepla najmä tam, kde nie je zavedený zemný plyn.

Čítať ďalej: Kotly na tuhé palivá

plynový kotol

Plynové kotly sú zrejme najčastejšie využívanými zdrojmi tepla pre centrálne vykurovanie domov. Na trhu sú dostupné aj kotly, ktoré okrem vykurovania slúžia aj pre ohrev vody.

Čítať ďalej: Plynové kotly

bojler ohrievač vody

Ponúkame bojlery (zásobníkové ohrievače vody) na elektrinu, zemný plyn aj tuhé palivá (drevo). 

Čítať ďalej: Bojlery

radiator maly velky

Ponúkame radiátory pre ústredné kúrenie. Oceľové, hliníkové, litinové; nepreberné množstvo rozmerov.

Čítať ďalej: Radiátory

komín

V ponuke máme komíny a komínové systémy od niekoľkých výrobcov.

Čítať ďalej: Komínové systémy a komíny

komín strieška doplnky

Ponúkame komínové doplnky: hlavice (kryty, striešky, rúry), komínové mriežky, servisné dvierka, komínové lana a kefy, generátory komínového ťahu a ďalšie.

brikety

Predávame brikety vyrobené z tvrdého dreva od miestneho výrobcu. Brikety sú balené v balíkoch po 10 kilogramoch a sú vhodné do všetkých typov krbov, kotlov a pecí.

Čítať ďalej: Brikety

krb doplnky náradie

Ponúkame najrôznejšie doplnky ku krbom, komínom atď.: dvierka, mriežky, rošty, izolácie, tesnenie, náhradné diely, dýmové rúry, čistiace prostriedky, čistiace kefy, kutáče, koše na drevo, podpaľovače, biolieh a ďalšie.